Nauka nitkowania w domu

Dziś chciałabym Ci kogoś przedstawić. Bohaterkę swoich własnych celów i ambicji. Kogoś dla kogo nie ma rzeczy niemożliwych. Dominika kupiła mój kurs  Nitkowanie online i w ciągu tygodnia opanowała umiejętność nitkowanie! Tak, dobrze przeczytałaś. Ja sama byłam w szoku, dlatego aż sprawdziłam w systemie kiedy dokonała zakupu. Zanim jednak pokażę Ci efekty jej pracy chciałabym powiedzieć Ci dlaczego Dominice się udało.

Czy moje kursy są dla Ciebie?

Zdalne nauczenie nie jest dla wszystkich. Ba! Jestem skłonna powiedzieć, że do zdalnego nauczania mogą zabierać się tylko ludzie, którzy wiedzą czego chcą i nie boją się ciężkiej pracy.

Dlatego też moje szkolenia nie są dla wszystkich. Decydując się na przeniesienie swoich kursów do online wiedziałam, że nie każdy będzie chciał z nich skorzystać, bo żeby je zaliczyć trzeba poświęcić czas i mocno zakuwać.

Moje szkolenia to nie są przyjemne filmiki, które ogląda się dla zabicia czasu na YouTube. To znaczy są przyjemne, ale nie chodzi w nich o rozrywkę. Kiedy rozpoczynasz szkolenie u mnie to musisz wiedzieć, że tak łatwo go nie zaliczysz. Nie otrzymasz certyfikatu tylko za to, że obejrzałaś filmy instruktażowe. Po każdym filmie jest test, który musisz wypełnić, aby móc przejść do następnych materiałów. Nie zobaczyłaś filmu, nie zaliczysz testu, nie ukończysz szkolenia.

Tworząc szkolenia, zależało mi na tym, aby ich uczestniczki wiedziały po co przychodzą – po wiedzę. Bez solidnych podstaw z wiedzy, można mieć super zdolności manualne, ale nie będziesz wiedziała dlaczego coś wychodzi, a coś nie wychodzi. Jak poradzić sobie z trudnymi przypadkami, jak rozwiązywać problemy swoich klientów. Mając solidne podstawy kiedyś same będą mogły zostać instruktorami, a wtedy będą przekazywać sprawdzone i rzetelne informacje. To nie sztuka przyjechać na szkolenie, przesiedzieć kilka godzin, posłuchać teorii i potem na ostatku sił wykonać praktykę na modelkach. Nie da się przerobić przecież każdego przypadku, bo właściwe szkolenie zaczyna się dopiero po szkoleniu. To praktyka jest najlepszym szkoleniem jakie możesz uzyskać.

Wróćmy zatem do Dominiki, która dokładnie 7 maja zakupiła kurs z nitkowania. Po przerobieniu wszystkich materiałów nadesłała do mnie krótki filmik jak pracuje nitką. Byłam zachwycona. Oczywiście zanim będzie pewnie operować nitką czeka ją jeszcze intensywna praktyka, ale już z tym co umie bez problemu może przystąpić do nitkowania modelek czy klientek. Dostała ode mnie kolejne sugestie i jeżeli się do nich dostosuje to nitkowanie będzie jej i jej klientek ulubionym zabiegiem.

„(…) dziękuje za wskazówki i pochwałę. Poza tym jestem pełna podziwu dla Twojej osoby i tego jak jesteś zaangażowana w to żeby przekazać wiedzę. To nie jest moje pierwsze szkolenie online(u Ciebie pierwsze), a jedyne w którym były jakieś testy i sprawdzenie wiedzy. Jestem w szoku, że tak przykładasz się do odpisywania na wiadomości, jest to bardzo miłe.

Dziękuje jeszcze raz 🙂 „

 

A teraz sami zobaczcie jak pięknie nitkuje.
Dominika nauczyła się nitkowania samodzielnie w domu korzystając z kursu Nitkowanie Online. Bądź jak Dominika. Nauczy się nitkować w domu.
Tylko do poniedziałku Nitkowanie online w niższej cenie. Zamiast 350 zł kosztuje jedynie 199 zł. Kliknij w grafikę i nie przegap okazji, żeby nauczyć się nitkowania Jak dominika! 

Polecane posty

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *