Czym jest technika Trójzęba?

Mam wrażenie, że nie wszyscy zdaja sobie sprawę z tego jak ważną rolę odgrywają brwi na naszej twarzy. Nadają nam indywidualnych cech, budują prawidłowe proporcje twarzy,  odgrywają ważną rolę w wyrażaniu emocji. Już niewielka zmiana potrafi narobić sporego zamieszania.

Wszystko zaczyna się od potrzeby zmian

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z brwiami ja również pracowałam na schematach, które rzekomo miały mi pomóc. Jednak im więcej miałam klientek tym trudniej było do każdej z nich dopasować szablon. Każda z nich jest przecież inna. Mogą to być niewielkie zmiany, ale jednak sprawiały, że nie czułam się pewnie tworząc niektóre brwi. Moja wewnętrzna perfekcjonistka cały czas wbijała mi szpile co sprawiało, że nie zawsze byłam zadowolona ze swojej pracy.

Zaczęłam zastanawiać się, co jest przyczyną tego, że czasami jest nieidealnie, nie tak jak bym tego chciała. Dla mnie idealnie znaczy, że brwi pasują do twarzy klientki, nie dominują na niej, a jedynie ładnie współgrają z całością. Analizując poszczególne brwi zauważyłam, że występują tam pewne niuanse i powtarzalne cechy (nie identyczne, podobne, ale nie takie same), które można podzielić na pewne grupy np. grubość włosa, układ włosa, formy zarośnięcia itp. Podzieliłam je na kategorie i dokładnie przeanalizowałam. Zauważyłam, że w tych grupach w brwiach zawsze występują trzy miejsca gdzie tych włosów jest mniej, a wręcz w ogóle nie ma i zaczęłam stylizować brwi właśnie na bazie tych sklasyfikowanych przeze mnie cech.

Wiesz do jakich wniosków doszłam? Ta technika działa w 90 % u każdego, wyjątkiem są klientki, które wyczerpały ilość cykli wzrostu włosa i te brwi po prostu nie odrastają.

Dość teoretyzowania

Jednak to nadal jest tylko teoretyzowanie. W takim razie raz na zawsze nazwijmy to czym jest technika Trójzęba. To nie jest jakieś specjalne narzędzie, ani jakaś inna forma trzymania znanych nam narzędzi. To system w jakim stylizowane są brwi, czyli depilowane i farbowane tak, żeby na bazie anatomicznych cech takich jak, układ włosa, grubość włosa czy formy zarośnięcia, stworzyć brwi, które będą pasować do klienta. To nie człowiek powinien wpasować się w szablon, ale szablon powinien się dopasować do człowieka.

Czyli najprościej rzecz ujmując. Dzięki umiejętności tworzenia brwi techniką Trójzęba my nie odkrywamy brwi na nowo, nie tworzymy ich od nowa, my wydobywamy z naturalnych brwi to co jest w nich najpiękniejsze. Dzięki tej technice każde stworzone brwi są inne, ale mają pewną charakterystyczną rzecz, są naturalnie piękne. Efekt jest bardzo trwały i utrzymuje się nawet do 4-5 tygodni. Klientki moje i moich kursantek pokochały ten efekt. To jest prawdziwy game changer.

Klientki tego szukają

Bardzo często piszą do mnie zwykle kobiety (nie stylistki czy kosmetyczki) z prośbą o wskazanie salonu, który oferuje stylizacje brwi moją techniką, bo wbrew panującym trendom, większości klientek nie zależy na krzykliwym efekcie, ale na zabiegu eleganckim i trwałym.

Techniki Trójzęba można nauczyć się jedynie w Interaktywnej Akademii PRO Brow. Właśnie ruszyła kolejna grupa, ale już od listopada ponownie będzie można dołączyć do szkolenia i nauczyć się stylizacji brwi w zgodzie z naturą.

Czekając na szkolenie możesz przeczytać dwa poradniki, które zaczną zmieniać Twoje podejście do stylizacji brwi. „Wszystko co musisz wiedzieć o brwiach”, czyli wszystko o naturalnych brwiach – jak rosną, jak radzić sobie z trudnymi przypadkami itp. Drugim poradnikiem po jak warto, abyś sięgnęła jest „Jak pracować z farbami do brwi i nie zwariować?”, bo prawidłowa praca z farbami, zgodnie z technologią to dużo trwalszy i ładniejszy kolorystycznie efekt. Wszystkiego o tym procesie dowiesz się właśnie z tego poradnika. Kup i przeczytaj już dziś.

Polecane posty

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *