Zalety naturalnej stylizacji brwi

Nie powinno się mylić naturalnej stylizacji brwi z dziko zarośniętymi brwiami, które tworzą „chaszcze”. Wręcz przeciwnie – naturalne to znaczy idealnie wkomponowane w twarz i stworzone przez naturę tak, aby wydobyć z twarzy to co najpiękniejsze. Czy można korygować naturę by ją ujarzmiać? Oczywiście i zaraz wam opowiem jakie płyną z tego korzyści. 

Lekkość, objętość, puszystość, naturalność. 

Dla mnie to wszystko są synonimy naturalnej stylizacji brwi. Brwi powinny idealnie wtapiać się w łuk brwiowy, który podkreśli rysy twarzy każdej kobiety. Jak piękna ozdoba każdych oczu. Możesz zapytać „Po co robić brwi, których nie widać?”. Po to, aby nie odciągały uwagi odbiorcy, aby stylizacja była trwalsza, a klientka nie musiała być zawsze w pełnym makijażu dla wyrównania kontrastu pomiędzy zrobionymi brwiami a resztą twarzy. 

Naturalna stylizacja brwi ma też inne zalety.

  1. Dobrze wyznaczony kształt (zgodnie z anatomicznymi predyspozycjami klientki) pozwala utrzymywać go przez długi czas. Nawet wtedy gdy klientka nie ma czasu przyjść do nas na wizytę nie będzie w stanie go popsuć złą regulacją.
  2. Kolor domyty ze skóry nie wywołuje efektu kontrastu. To psychologiczna (subiektywna) ocena trwałości stylizacji. Kiedy produkt zejdzie ze skóry to włoski wydają się jaśniejsze, więc pojawia się wrażenie słabszej trwałości. 
  3. Po takiej stylizacji klientki od razu mogą wrócić do swoich zadań i nikt nie powie „Ooo! Byłaś u kosmetyczki”. Za to będzie się zastanawiał co się zmieniło, że posiadaczka nowych brwi tak dobrze wygląda. 
  4. Jest nowo rozkwitającym trendem, który za chwilę będzie zabiegiem MUST HAVE  w każdym salonie. 

Klientki kochają swoje brwi…

…tylko jeszcze o tym nie wiedzą. Trzeba im pokazać jak pięknie wyglądają gdy wydobywa się naturalne piękno z tego niepozornego fragmentu włosów. Jedyny efekt uboczy to fakt, że taki zabieg uzależnia! Klientki po prostu nie wyobrażają sobie nie mieć podkreślonych brwi w naturalny sposób.

Chcesz nauczyć się naturalnej stylizacji brwi?

Dołącz do Interaktywnej Akademii PRO Brow – jedynego szkolenia z naturalnej stylizacji brwi, gdzie kursantki uczą się tworzyć stylizacje idealnie dobrane do ich klientek. Tylko do 19 maja możesz kupić dostęp do tego szkolenia. Później zamykamy do niej drzwi na kolejne 5 miesięcy. 

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *