Nie masz czasu na pełnowymiarowe szkolenie w Interaktywnej Akademii PRO Brow lub czekasz na rozpoczęcie swojego szkolenia, a może po prostu potrzebujesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu stylizacji brwi? Zacznij już dziś! Sięgnij po wybrany poradnik w formie eBooka. Masz do niego dostęp od razu po zakupie, oraz możesz do niego zaglądać za każdym razem gdy potrzebujesz, bo możesz go sobie zapisać w pamięci swojego telefonu.

OD CZEGO ZACZĄĆ?

W zależności od tego co sprawia Ci największą trudność możesz zdecydować się na eBook w dowolnym temacie. Jednak z doświadczenia wiem, że to co sprawia największą trudność to praca na farbach. Jeżeli nauczysz się prawidłowo wykonywać koloryzacje farbą to będzie ona tak samo trwała jak henna organiczna, ale kolor będzie o niebo piękniejszy. Dlatego polecam moje dwa eBooki o pracy z farbą. „Jak pracować z farbami do brwi i nie zwariować?” oraz poradnik „Jak analizować kolory farb do brwi?” dzięki któremu nauczysz się pracować z dowolną farbą jaka trafi w Twoje ręce.

CO MOŻE MI SIĘ JESZCZE PRZYDAĆ?

Jeżeli chciałabyś zrozumieć jak postępować z naturalnymi brwiami? Jak wyprowadzać asymetrie? Jak zapuszczać brwi swoich klientek? To na pewno spodoba Ci się poradnik o brwiach czyli „Wszystko co musisz wiedzieć o brwiach”. To najważniejsze informacje na temat brwi w jednym miejscu.

PRACUJ BEZPIECZNIE Z BRWIAMI!

Inną jeszcze ważniejszą pozycją jaką powinnaś przeczytać to poradnik dotyczący laminacji brwi. „Wszystko co powinnaś wiedzieć o laminacji brwi”. Ten poradnik nie opisuje tego jak wykonać laminację brwi, ale w nim skupiłam się przede wszystkim na tym czym jest zabieg laminacji brwi, który jest tak popularny ostatnio i czy faktycznie jest tak odżywczy jak go opisują.

DARMOWY PORADNIK

A teraz co wyjątkowego. Przygotowałam poradnik, który możesz otrzymać zupełnie za darmo. eBook „Jak dobierać kolor do brwi klienta?” To moje sprawdzone sposoby na analizę klienta i dobranie do niego koloru, z którego będzie zadowolony i na pewno wróci na kolejną wizytę.

Jeżeli chcesz otrzymać ten poradnik zupełnie za darmo to w okienku poniżej zostaw swój adres email.

JTNDc2NyaXB0JTIwdHlwZSUzRCUyMnRleHQlMkZqYXZhc2NyaXB0JTIyJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZhcHAuZ2V0cmVzcG9uc2UuY29tJTJGdmlld193ZWJmb3JtX3YyLmpzJTNGdSUzRHp1S0hxJTI2d2ViZm9ybXNfaWQlM0RTV2xZOCUyMiUyMGRhdGEtd2ViZm9ybS1pZCUzRCUyMlNXbFk4JTIyJTNFJTNDJTJGc2NyaXB0JTNF