Perły PRO Brow, czyli elita wśród świadomych stylistek brwi

Edukacja i przekazywanie rzetelnej wiedzy to moja misja. Skutecznie realizuję ją w PRO Brow, ale nie tylko. Bardzo chętnie edukuję też swoje klientki, które są w końcu świadome co jest korzystne dla kondycji ich brwi, ale również co sprawia, że ich wizerunku jest harmonijny i spójny. 

Dobra stylistka na wagę złota

Dość często dostaję wiadomości od zwykłych kobiet z różnych krańców Polski. Pytają czy mogłabym polecić kogoś w ich okolicy, kto pracuje z brwiami moją techniką. Na początku wydawało mi się to bardzo miłe, że osoby nie związane z branżą doceniają moją pracę. Z czasem jednak, gdy tych wiadomości pojawiało się coraz więcej zrozumiałam, że to jest temat, któremu należy się bliżej przyjrzeć. Wbrew ogólnemu przekonaniu (zdanie sporej części stylistek i kosmetyczek) nie wszystkie brwi trzeba robić tak, żeby były widoczne z daleka. Jest całkiem spora grupa klientek, które cenią sobie swoją naturalność i chcą mieć piękne, idealnie wkomponowane w ich rysy twarzy brwi.

Ba! Nie muszę daleko szukać. Wszystkie moje klientki to kobiety z tej grupy. Wysłuchałam całą masę historii na temat tego, że bardzo długo zwlekały z tym aby udać się na brwi (choć bardzo tego chciały), ale z obawy przed przerysowanych efektem, po prostu tego nie robiły. Niektóre do tej pory nie wiedzą, że coś takiego jest możliwe, że po wyjściu od stylistki/kosmetyczki nie muszą obcinać grzywki, ani nasuwać mocniej czapki nad oczy, a już na pewno nie muszą siedzieć w domu ścierając resztki tego co zostało po zabiegu. Ewentualnie w popłochu szukając informacji w internecie jak szybciej można wrócić do poprzedniego wyglądu. 

Zaufane grono

Już jakiś czas temu ogłosiłam, że chcę powiększyć zespół PRO Brow. Jednak po analizie ankiet uznałam, że jednak nie mogą być to przypadkowe osoby. To musi być ktoś zaufany. Ktoś kto patrzy na stylizację brwi w podobny sposób. Dla kogo brwi są najważniejszym elementem twarzy…. i doznałam olśnienia! 

Już jakiś czas przyglądałam się poczynaniom moich kursantek. Zachwycałam się ich pracami. Dosłownie rozpierała mnie duma! To co miałam im do zaproponowania (jak zwykle w moim przypadku) odbiega od tego co oferują inni na rynku beauty i nie wiedziałam czy będą zainteresowane. Jakże ucieszył mnie fakt, że wszystkie dziewczyny, które wybrałam od razu (w ciemno) zdecydowały się podjąć ze mną współpracę. 

Dlatego dziś z ogromną radością przedstawiam wam moje perły PRO Brow! Każda jest inna i niepowtarzalna. Wszystkie są z różnych końców Polski i z czasem będzie ich coraz więcej. Co nas wyróżnia? Świadome podejście do zabiegu stylizacji brwi. Każda z nas pragnie tworzyć piękno i tak jak opisała to jedna z naszych perełkę Paulina Rosiek „Uważam, że brwi powinny być subtelną biżuterią dla kobiecego spojrzenia” i każda z nas podpisuje się pod tym stwierdzeniem.
W poniedziałek na #browmeeting oficjalnie ogłosiłam naszą współpracę, ale dziś chciałam przybliżyć wam ich sylwetki. 

Najlepsze z najlepszych

Klaudia Komada  z Lublina. Jest oazą spokoju i świetnym słuchaczem. Stara się spełnić oczekiwania swoich klientek. Według mnie jest konkretna i ma całą masę fajnych pomysłów

Mariola Tomasiak z Lubartowa (niedaleko Lublina). To nasza ekspertka od uczesanych i wypielęgnowanych brwi. Świetnie nitkuje, ale co ważniejsze jest bardzo pogodną i energiczną osobą. 

Agata Ferdyn. Białystok to miasto, w którym przyjmuje swoje klientki. Spokojna i dość nieśmiała miłośniczka naturalnego piękna. Potrafi wczuć się w swojego klienta i zaproponować mu to czego oczekuje, bądź tego co potrzebuje choć może sam nie do końca o tym wiedzieć.

Kasia Wąsińska z Opatowa koło Częstochowy. Czeladnik makijażu i perfekcjonistka. Każdą swoją pracę dopieszcza jakby miało to być małe dzieło sztuki. Na początku w stylizacji brwi była samoukiem, ale po Akademii rozkwitła jak piękny kwiat. Jest ciepłą i przemiłą kobietą z pasją.

Adriana Kaczanowska to nasza perła z Krakowa. Uwielbia wiedzieć na czym pracuje, bo z wykształcenia jest chemikiem. Wielokrotna mistrzyni w Laminacji rzęs na stałe związana z firmą My Lamination. Choć początkowo bała się robić brwi to po Akademii zrozumiała, że tak naprawdę nie ma czego. Perfekcjonistka w każdym calu, ale i przesympatyczna osoba.

Paulina Rosiek z Gdańska. Makijażystka i pasjonatka stylizacji brwi. Uwielbia kontakt z klientkami, a one uwielbiają ją. Kocha je nie tylko upiększać, ale i edukować. Jej Brow Bar to miejsce dopieczone w każdym detalu, tak jak jej stylizacje na klientkach. 

Będzie nas coraz więcej

Dziś jest nas niewiele, ale to grono będzie się systematycznie powiększać. Czym będziemy się zajmować? Przede wszystkim szeroko pojętą edukacją kobiet w całej Polsce. Perły PRO Brow to moje zaufane stylistki, które będę wspierać i pomagać im się rozwijać, aby były jeszcze lepsze w tym co rąbią. Już niebawem uchylimy rąbka tajemnicy nad czym pracujemy. 

A tymczasem jeżeli Ty również marzysz o tym, aby dołączyć do naszego zacnego grona musisz ukończyć Interaktywną Akademię PRO Brow, aby móc wstąpić w nasze szeregi.  Najbliższa Akademia rusza 21.01, a dostęp do szkolenia będziesz mogła zakupić już od najbliższej środy. 

Bądź świadomą stylistką brwi i rozwijaj się razem z nami. 

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *