MARKA PRO BROW

Jestem Ekaterina i uczę, dlaczego brwi są ważne. Stworzyłam pierwsze na polskim rynku poradniki dla stylistek oraz unikalne szkolenie, dzięki któremu stylistki przestają się bać robić brwi.

Przeszkoliłam kilkaset osób stacjonarnie i ponad sześćset online. Stworzyłam w sieci kilkutysięczną społeczność, która codziennie śledzi moje wskazówki na kanałach, takich jak Facebook, Youtube oraz na moim blogu. Opracowałam unikalną technikę Trójzęba, dzięki której naturalne brwi nabierają zupełnie nowego wymiaru. Od lat zajmuję się tylko stylizacją brwi. Jako trener staram się upraszczać najbardziej złożone tematy tak, aby każdy kto będzie chciała się rozwijać w s stylizacji brwi robił to z taką miłością u pasją jak ja.

Moje talenty wg Gallupa

NAPRAWIANIE – świetnie radzę sobie z rozwiązywaniem problemów i odnajdywaniu odpowiedzi na pytania co nie działa, dlatego właśnie powstała Interaktywna Akademia PRO Brow. To była moja odpowiedź na szkolenia stacjonarne, które nie dają takiej dawki wiedzy jak szkolenia w Akademii

BLISKOŚĆ  – lubię pracować i rozwijać się wraz z innymi ludźmi, którzy myślą w podobny sposób jak ja. Dlatego też moja drużyna Ambasadorek to bardzo bliskie dla mnie kobiety, które tak samo jak ja pracują z pasją i zaangażowaniem.

ELASTYCZNOŚĆ – tak jak rynek stylizacji brwi rozwija się bardzo dynamicznie, tak ja również potrafię bardzo szybko dostosować się do nadchodzących zmian.

ODKRYWCZOŚĆ – ten talent pozwala mi odkrywać związki pomiędzy zjawiskami, które z pozoru są całkowicie rożne. To właśnie dzięki temu talentowi odnalazłam podobne schematy w różnych brwiach co było podstawą stworzenia Techniki Trójzęba

INDYWIDUALIZACJA – nienawidzę schematów i stereotypów. Do każdego (klientki czy kursantki) podchodzę w sposób indywidualny i odnajduje do nich drogę, aby mogli rozkwitnąć i rozwijać w sobie to co jest w nich najpiękniejsze.

ambasadorki pro brow

Z ogromną radością przedstawiam wam moje perły PRO Brow! Każda jest inna i niepowtarzalna. Wszystkie są z różnych końców Polski, a nawet Europy. To grono regularnie będzie się powiększać. Co nas wyróżnia? Świadome podejście do zabiegu stylizacji brwi. Każda z nas pragnie tworzyć piękno i tak jak opisała to jedna z naszych perełkę Paulina Rosiek „Uważam, że brwi powinny być subtelną biżuterią dla kobiecego spojrzenia” i każda z nas podpisuje się pod tym stwierdzeniem.

Klaudia Komada z Lublina

Jest oazą spokoju i świetnym słuchaczem. Stara się spełnić oczekiwania swoich klientek. Według mnie jest konkretna i ma całą masę fajnych pomysłów.

Mariola Tomasiak z Lubartowa (niedaleko Lublina)

To nasza ekspertka od uczesanych i wypielęgnowanych brwi. Świetnie nitkuje, ale co ważniejsze jest bardzo pogodną i energiczną osobą.

Agata Ferdyn z Białegostoku

Spokojna i dość nieśmiała miłośniczka naturalnego piękna. Potrafi wczuć się w swojego klienta i zaproponować mu to czego oczekuje, bądź tego co potrzebuje choć może sam nie do końca o tym wiedzieć.

Kasia Wąsińska z Opatowa koło Częstochowy

Czeladnik makijażu i perfekcjonistka. Każdą swoją pracę dopieszcza jakby miało to być małe dzieło sztuki. Na początku w stylizacji brwi była samoukiem, ale po Akademii rozkwitła jak piękny kwiat. Jest ciepłą i przemiłą kobietą z pasją.

Ada Sola ze Szkocji (Aberdeen)

Jako jedyna Ambasadorka reprezentuje markę PRO Brow poza granicami Polski. Licencjonowany kosmetolog i magister odnowy biologicznej. W swojej pracy klientki traktuje tak jak sama chciałaby być traktowana, czyli na najwyższym poziomie.

Paulina Rosiek z Gdańska

Makijażystka i pasjonatka stylizacji brwi. Uwielbia kontakt z klientkami, a one uwielbiają ją. Kocha je nie tylko upiększać, ale i edukować. Jej Brow Bar to miejsce dopieczone w każdym detalu, tak jak jej stylizacje na klientkach.

Oliwia Palat z Ostrzeszowa

Oliwia od dziecka ma zacięcie artystyczne i kocha malować. Dlatego dziś zajmuje się wizażem i stylizacją brwi realizującą swoje marzenia z dzieciństwa. Jest precyzyjna i sumienna. Uwielbia edukować swoje klientki, które chętnie polecają ją jako eksperta.