NATURA MNIE FASCYNUJE

Jestem Ekaterina i uczę, dlaczego brwi są ważne

Od lat natura mnie fascynuje, dlatego z zafascynowanie odkrywałam naturę naturalnych brwi. Dzięki temu odkryłam, że można z łatwością stylizować NAPRAWDĘ wszystkie brwi. 

Opracowałam unikalną technikę Trójzęba, dzięki której naturalne brwi nabierają zupełnie nowego wymiaru. Od lat zajmuję się tylko stylizacją brwi. Staram się upraszczać najbardziej złożone tematy tak, aby każdy kto będzie chciał się rozwijać w stylizacji brwi robił to z taką miłością u pasją jak ja.

Na podstawie swoje doświadczenia w pracy z brwiami stworzyłam pierwsze na polskim rynku poradniki dla stylistek oraz unikalne szkolenie, dzięki któremu stylistki przestają się bać robić brwi.

Przeszkoliłam kilkaset osób stacjonarnie i ponad sześćset online. Stworzyłam w sieci kilkutysięczną społeczność, która codziennie śledzi moje wskazówki na kanałach, takich jak Facebook, Instagram, Youtube oraz na moim blogu.

Moje talenty wg Gallupa

NAPRAWIANIE – świetnie radzę sobie z rozwiązywaniem problemów i odnajdywaniu odpowiedzi na pytania co nie działa, dlatego właśnie powstała Interaktywna Akademia PRO Brow. To była moja odpowiedź na szkolenia stacjonarne, które nie dają takiej dawki wiedzy jak szkolenia w Akademii

BLISKOŚĆ  – lubię pracować i rozwijać się wraz z innymi ludźmi, którzy myślą w podobny sposób jak ja. Dlatego też moja drużyna Ambasadorek to bardzo bliskie dla mnie kobiety, które tak samo jak ja pracują z pasją i zaangażowaniem.

ELASTYCZNOŚĆ – tak jak rynek stylizacji brwi rozwija się bardzo dynamicznie, tak ja również potrafię bardzo szybko dostosować się do nadchodzących zmian.

ODKRYWCZOŚĆ – ten talent pozwala mi odkrywać związki pomiędzy zjawiskami, które z pozoru są całkowicie rożne. To właśnie dzięki temu talentowi odnalazłam podobne schematy w różnych brwiach co było podstawą stworzenia Techniki Trójzęba

INDYWIDUALIZACJA – nienawidzę schematów i stereotypów. Do każdego (klientki czy kursantki) podchodzę w sposób indywidualny i odnajduje do nich drogę, aby mogli rozkwitnąć i rozwijać w sobie to co jest w nich najpiękniejsze.

Poszukujesz specjalistki od naturalnej stylizacji?

Bardzo często dostaję pytanie „Gdzie w Polsce mogę wykonać naturalną stylizację brwi?”. Prawda jest taka, że choć stylizacja brwi bardzo dynamicznie się rozwija to naturalna stylizacja brwi nadal jest produktem deficytowym. Dlatego mając to na uwadze mogę zaproponować zaprzyjaźnione stylistki, które miałam przyjemność szkolić i które tak jak ja pracują zgodnie z filozofią anatomicznych brwi. Mogę zagwarantować, że jakość ich usług jest na najwyższym pozimie!

Klaudia Komada z Lublina

Jest oazą spokoju i świetnym słuchaczem. Stara się spełnić oczekiwania swoich klientek. Według mnie jest konkretna i ma całą masę fajnych pomysłów.

Weronika Jankowiak z Leszna

Weronika to kobieta rakieta. To jedna z bardziej utalentowanych wschodzących gwiazd polskiej branży beauty. Sama twierdzi, że to wszystko zasługa Techniki Trójzęba, którą od razu pokochała.

Agata Ferdyn z Białegostoku

Spokojna i dość nieśmiała miłośniczka naturalnego piękna. Potrafi wczuć się w swojego klienta i zaproponować mu to czego oczekuje, bądź tego co potrzebuje choć może sam nie do końca o tym wiedzieć.

Kasia Wąsińska z Opatowa koło Częstochowy

Czeladnik makijażu i perfekcjonistka. Każdą swoją pracę dopieszcza jakby miało to być małe dzieło sztuki. Na początku w stylizacji brwi była samoukiem, ale po Akademii rozkwitła jak piękny kwiat. Jest ciepłą i przemiłą kobietą z pasją.