PRO BROW TO BRWI W ZGODZIE Z NATURĄ

Brwi są najważniejszym elementem twarzy. Potrafią zmienić wszystko. Każda z nas rodzi się inna, dlatego wydawać by się mogło, że również każde brwi są inne, ale na każde jest sposób, aby je idealnie wystylizować – tym sposobem jest technika trójzęba.

PRO Brow to setki stylizacji, doświadczeń i przemyśleń, dzięki którym możliwe było stworzenie unikalnej techniki Trójzęba, w której stylizacja łączy się z naukowym podejściem do włosa. W ten sposób możliwa jest kreacja idealnie dopasowanych brwi do twarzy klientki, gdyż pracujemy zgodnie z ich anatomicznym wzrostem. Uczymy, jak tworzyć brwi zgodne z naturą.

PRO Brow to edukacja stylistek na najwyższym poziomie.

Możemy próbować zmienić naturę, ale nigdy nie będziemy w stanie jej dorównać. Brwi mają swoje określone funkcje i zadania, które zostały ukształtowane przez tysiące lat ewolucji. Celem każdej profesjonalnej stylistki powinno być wydobycie naturalnego piękna oprawy oczu.

PRO Brow to brwi w zgodzie z naturą.

Jestem Ekaterina i uczę, dlaczego brwi są ważne. Stworzyłam pierwsze na polskim rynku poradniki dla stylistek, przeszkoliłam kilkaset osób stacjonarnie i ponad sześćset online. Stworzyłam w sieci kilkutysięczną społeczność, która codziennie śledzi moje wskazówki na kanałach, takich jak Facebook, Youtube i na moim blogu. Opracowałam unikalną technikę Trójzęba, dzięki której możliwe jest stworzenie perfekcyjnej stylizacji brwi, bez użycia produktów farbujących i dziesiątek gadżetów.

Brwi to mój świat, do którego zapraszam inne pasjonatki stylizacji. Dzięki ogromnej dawce motywacji marka PRO Brow działa dziś, jak solidnie naoliwiona maszyna, która może się rozwijać na wielu płaszczyznach.

PRO Brow to pierwsza w Polsce Interaktywna Akademia, poradniki w formie ebooków, sklep z produktami dla stylistek, blog, kanał na YouTube i newsletter kipiące od darmowej wiedzy. Wszystko z miłości do pięknych brwi!
PRO Brow to brak kompromisów. Dla nas piękne brwi to absolutny priorytet.
Jesteśmy niezależni, sprzedajemy i polecamy Wam tylko to, z czym sami na co dzień pracujemy.

Jeżeli produkty nie spełniają naszych oczekiwań lub po prostu nie istnieją  — tworzymy je. W naszym sklepie znajdziesz autorskie pędzle i pęsety, które można określić jako bestsellery. Nasze narzędzia to najwyższa jakość, przy wcale nie najwyższej cenie. Pozytywne opinie kursantek i klientek to najlepsze potwierdzenie jakości przekazywanej wiedzy i produktów.