Laminacja – S.O.S. dla spalonych brwi

Jeżeli kiedykolwiek trafiłaś na informację o tym, ze zabieg laminacji brwi jest odżywczy i regenerujący to uciekaj czym prędzej. Jeżeli ktoś mówi cos takiego na temat tego zabiegu to znaczy, że nie ma pojęcia o czym mówi.

CZYM JEST ZABIEG LAMINACJI BRWI?

laminacja brwi to zabieg zmieniający strukturę włosa od wewnątrz. Najtrwalsze wiązania (wiązania dwusiarczkowe) są rozrywane pod wpływem kwasu tioglikolowego i zmieniane w sposób, w który stylistka uzna za słuszny. Niestety w przypadku brwi (w odróżnieniu od rzęs) mamy do czynienia z różnego rodzaju grubością włosków na jednej długości brwi. W jednej brwi mogą występować włoski grube i szczeciniaste oraz średniej grubości, a na meszkach kończąc.

CO MOŻE PÓJŚĆ NIE TAK?

Nakładając bardzo agresywne preparaty na brwi, z taką samą mocą działamy na wszystkie rodzaje włosków. Jaki to może mieć finał? Owszem brwi będą mocno podatne na układanie, ale delikatniejsze włoski w brwi mogą ulec całkowitemu zniszczeniu. Regeneracja może trwać miesiącami….

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Jeżeli zauważysz na swoich brwiach, że końcówki włosków są pokręcone to znaczy, że ten fragment uległ spaleniu. Oklapnięte, przesuszone i bez życia? Znaczy, że Twoje brwi dostały nieźle w kość. Niestety zła wiadomość jest taka, że procesu już nie da się odwrócić. Teraz jedyne co możesz zrobić dla swoich brwi to intensywnie je nawilżać i uważać, aby nie uszkodzić ich mechanicznie intensywnie je pocierając.

ZOACZ FILM I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT TEGO JAK MOŻESZ URATOWAĆ SWOJE BRWI.

JEŻELI JESTEŚ STYLISTKĄ PRZECZYTAJ PONIŻEJ!

BĄDŹ ŚWIADOMA TEGO Z CZYM PRACUJESZ!

Jeżeli czujesz, że szkolenie na jakim byłaś nie dało Ci solidnych podstaw wiedzy z zakresu laminacji brwi i zdarzyło Ci się niechcący spalić brwi swoich klientek? To jest szansa nie popełniać tego błędu po raz kolejny. Może masz trafiły do Ciebie klientki, którym spalono brwi w innym salonie? Nie załamuj się! Możesz temu zaradzić. W eBooku „Wszystko co musisz wiedzieć o laminacji brwi” opisuję profesjonalne sposoby na uratowanie spalonych laminacją brwi. Do 21. czerwca, eBook w mocno obniżonej cenie!

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.