Kursantki Interaktywnej Akademii PRO Brow

NIEPEWNoŚĆ

Tworząc Interaktywną Akademie PRO Brow startowałam z czymś co według większości nie ma prawa się udać. Bo niby jak można przekazać tak skomplikowaną i techniczną wiedzę na temat stylizacji brwi za pośrednictwem internetu? Mi jednak zależało najbardziej na tym, żeby wszystko to co przekazuje kursantkom było jak najbardziej wartościowe, a one mogły przyswajać tą wiedzę w odpowiednim momencie. Cała Akademia była stworzona z myślą o nich i ich rozwoju.

Po czterech edycjach Akademii wiem, że to działa. Dopiero teraz gdy patrzę na to z perspektywy czasu wiem, że każda minuta, którą poświęciłam na stworzenie Akademii to najbardziej wartościowy czas ze wszystkim momentów mojej kariery jako instruktora.

nauczenie stylizacji brwi jest trudniejsze niż uczenie stylizacji rzęs

Uczenie innych stylizacji brwi jest bardzo trudne. Jest nieporównywalnie trudniejsze niż szkolenia z zakresu stylizacji rzęs. Robiąc rzęsy, pracujemy tylko na wąskim fragmencie. Możemy dowolnie wymodelować oko, poprawić optycznie jego kształt. Klejąc rzęsy, czy ucząc się laminacji rzęs mamy dużo czasu na odpowiednie przyłożenie rzęsy, czy nawinięcie rzęs na wałeczek. Można długo i skrupulatnie nad tym pracować. Jeżeli coś nie wyjdzie zawsze jest wyjście z tej sytuacji – zdjęcie sztucznych rzęs removerem lub relaksacja źle zalaminowanych rzęs. Pracując z brwiami zmieniamy całą twarz. Stylizując brwi możemy zrobić wiele dobrego, ale źle wystylizowane brwi mogą zaburzyć proporcje całej twarzy i finalnie ją oszpecić. Przy nauce stylizacji brwi jest istotne nie tyle sama praktyka, w trakcie której wykonuje się zabieg, ale ważniejsze jest zrozumienie jak pracuje się na dużych bryłach. Tu każdy włos ma znaczenie. Źle wyrwanego włoska nie doklei się w to samo miejsce, a zamalowana skóra tak szybko się nie oczyści. Tu trzeba pracować nie tylko z solidną porcją wiedzy, ale również z dużą dokładnością i cierpliwością.

Dlatego szkolenia ze stylizacji brwi w trybie stacjonarnym, po prostu były dla mnie jako instruktora, nie wystarczające. Dziewczyny po szkoleniu były bardzo zmęczone, a przez to wiedza nie zostawała z nimi na dłużej. Nie widziałam ich efektów. Kiedy narodziła się Akademia, efekty zaczęłam widzieć nie tylko ja, ale również moje kursantki. Bardzo podobało im się, że do materiałów mogą usiąść w dowolnym momencie, że po każdej lekcji jest test, który sprawdza ich wiedzę. Opinie, które spływają do mnie do kursie są dla mnie potwierdzeniem tego, że warto było iść pod prąd i wychodzić z utartych schematów, które zakładały, że online nie można się niczego nauczyć.

Opinie kursantek

„Polecam z czystym sumieniem Ekaterina Kozlova-Korzeniewska z PRO Brow. 5 tygodni intensywnego szkolenia z wiedzą od A do Z. Do tego pełne zaangażowanie szkoleniowca, co tydzień Webinary i najważniejsze, tam się wymaga nauki i przyswajania wiedzy, bo po każdej lekcji są testy sprawdzające wiedzę”

Klaudia

„Polecam Ekaterina Kozlova PRO Brow. Prowadzi szkolenia z naturalnej stylizacji brwi, przekazuje ogrom wiedzy, bardzo polecam”

Paulina

„Z całego serca polecam Ekaterina Kozlova PRO Brow i Akademia PRO Brow. To nie jest zwykłe szkolenie online do obejrzenia tylko 5-tygodniowa nauka i testy potwierdzające przyswojenie wiedzy. Stały kontakt Szkoleniowca i spotkania live co tydzień. Ja po Akademii kompletnie zmieniłam podejście do brwi – Kasia uczy jak podkreślać i wydobywać maksimum z naturalnych brwi, a nie kopiować schematy od linijki”

Justyna

„Odnośnie szkoleń stacjonarnych. Zapłaciłam za szkolenie w przeliczeniu na złotówki jakieś 2000 zł za 6 godzin i nie nauczyłam się tam nic! Ja wiem, że to wymaga czasu i praktyki, ale bez wiedzy ciężko cokolwiek zrobić. Dlatego pamiętam, że jak znalazłam Akademię to trochę bałam się, że stracę  kolejne pieniądze, ale jestem bardzo mile zaskoczona takim szkoleniem. Ogólnie mam bardzo krótką pamięć i będę te szkolenia przerabiać jeszcze kilka razy, ale cieszę się, że mam taką szansę. Będę Ci dziękować w nieskończoność”

Klaudia

„Czy można się zapisać jeszcze raz na Akademię? To było najlepsze co mnie spotkało, serio”

Agata

anonimowa ankieta

Każda opinia na temat mojej Akademii jest dla mnie na wagę złota. Dlatego po każdej Akademii kursantki wypełniają anonimową ankietę gdzie bez podawania swoich danych oceniają odbyte szkolenie w Akademii. Ponad 90% kursantek ocenia Akademię bardzo dobrze.

Część z nich dokładniej opisała to co najbardziej podobało im się w trakcie szkolenia

umiejętność wyciągania wniosków to podstawowa umiejętność

Według mnie tylko odpowiednia porcja wiedzy daje nam możliwość pracy z brwiami, w której widać progres. Trzeba znać podstawy pracy z brwiami, ale ważniejsze jednak jest umiejętność wyciągania wniosków ze swoich prac. Właśnie tego uczymy się na szkoleniu. Wyciągania wniosków i korekty naszych błędów, bo one na pewno będą się pojawiać. Tylko właściwe wyłapywanie ich i poprawianie, wpływa na nasz rozwój w stylizacji brwi. Wielu instruktorów bardzo często chwali się pracami swoich kursantek. Jak pięknie zostały wykonane pod ich okiem. Prawda jest jednak taka, że w trakcie szkolenia stacjonarnego nie ma czasu na zastanawianie się jakie błędy zostały popełnione i jak je można naprawić (zresztą kursantka po wielu godzinach teorii jest już tak zmęczona, że już nie myśli), więc po prostu wskazuje się te błędy, aby kursantka je poprawiła. Finalnie wychodzą pięknie wystylizowane brwi, które nie zawsze są efektem samodzielnej pracy kursantki.

Prace moich kursantek

W trakcie Akademii kursantki, aby móc zaliczyć szkolenie muszą wykonać stylizację samodzielnie u siebie w domu/salonie, a później przesłać mi prace do oceny. Część z nich wymaga poprawy i po moich sugestiach otrzymuję kolejne prace, ale część z nich to prawdziwe perełki. Sami zobaczcie jakie piękne stylizacje wykonały dziewczyny, które wybrały szkolenie jedynie w opcji STANDARD (wersja tylko online).

 

Jestem dumna z każdej kursantki i za każda trzymam bardzo mocno kciuki. Niedawno dwie kursantki z jednej z moich pierwszy grup, weszły na podium i zdobyły puchary w Mistrzostwach z naturalnej stylizacji brwi.

Dołącz do kolejnej edycji

Jeżeli Ty również chciałabyś dołączyć do grona tych fantastycznych stylistek to jeszcze dziś zapisz się na listę zainteresowanych Akademią, a w prezencie otrzymasz darmowy poradnik „Jak się uczyć?”. Dzięki tu wykorzystasz czas spędzony w Interaktywnej Akademii PRO Brow na maksa.

Polecane posty

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *