Interaktywna Akademia PRO Brow – co sądzą o niej jej uczestniczki?

Pora na podsumowania co prawda minęła wraz z końcem poprzedniego roku, ale momenty refleksji nad swoim dziełem mogą pojawiać się w dowolnym momencie. Dlatego właśnie dziś postanowiłam podsumować moją pracę w Interaktywnej Akademii PRO Brow. To czas, aby opowiedzieć wam o moich dwóch niesamowitych grupach, które poprowadziłam w październiku i listopadzie oraz przybliżyć wam ich opinie na temat Akademii, bo przecież to jest kluczowe w wyborze odpowiedniego szkolenia, prawda?

Zacznę oczywiście od tego, że jest to szkolenie, którego nie znajdziecie w żadnym miejscu w Polsce czy za granicą.

Oparte jest o mój autorski program i autorską technikę pracy z brwią anatomiczną budowaną na bazie techniki Trójzęba. Tam, gdzie wszyscy szukają miejsc do zamalowania skóry robiąc brwi od szablonu, ja szukam włosów, które mogą stworzyć brwi dopasowane do konkretnej osoby. Takie, które będą z klientem bite 4 tygodnie, a nie tylko kilka dni do momentu, aż kolor ze skóry zejdzie. Technika Trójzęba opiera się o indywidualne cechy każdego klienta. Wydobycie tych właściwych, idealnie dobranych do tej konkretnej osoby brwi jest łatwiejsze niż wszystkim mogłoby się wydawać. Dla moich kursantek było to jak czyste objawienie.

„Kiedyś robiłam geometrię pod to czego uczyli na szkoleniu czyli apex za źrenicą po skosie praktycznie na wysokości zewnętrznego kącika, a tam bardzo rzadko włoski rosną i właśnie było zamalowywanie 3 ząbka. Po szkoleniu u Ciebie to jakby olśnienie. Od razu większy sens to wszystko nabiera z  techniką Trójzęba „ Justyna Gałczyńska

To tylko jedna z takich opinii. Absolutnie daleka jestem od stwierdzenia, że geometria, którą znacie jest zła i nie powinno się nią pracować. Moja technika jest po prostu inna. To tak, jakby wybierać pomiędzy jazdą na rowerze lub na motocyklu. I jeden i drugi środek lokomocji to jednoślady, ale szybkość i komfort jazdy zupełnie inny.

„Technika Trójzęba wspaniała. Można tworzyć najpiękniejsze brwi dobrane indywidualnie. Wczoraj na mamie testowałam. Ogromna różnica w pracy wcześniejszej a tej wykonywanej Pani techniką.” Aleksandra Budzyńska

To, jak oceniana jest technika Trójzęba przedstawiona w Interaktywnej Akademii to jedno, ale fakt, że zauważają to już klientki to zupełnie coś innego. Piszą do mnie dziewczyny, które zmieniły sposób pracy i przeszły na pracę z brwią anatomiczną. Cieszą się, gdy ich stałe klientki chwalą je, że do tej pory zawsze były zadowolone, ale teraz to ich brwi jeszcze nigdy nie były piękniejsze. A wiecie dlaczego? Bo są to ich własne brwi. Dopasowane do nich, takie jakie dała im natura tylko poprawione i jeszcze piękniejsze.

Oczywiście sama technika to nie jest jedyny temat poruszany w Akademii.

Właściwie to tylko fragment w całym materiale. W tworzeniu brwi idealnie dopasowanych do klienta ważne są też inne temat – o ile nie ważniejsze- czyli teoria światłocienia, złudzenia optycznego, chemia i teoria pracy z farbami do brwi. Choć mogłoby się wydawać, że to czarna magia to prawda jest taka, że praca z farbami jest prostsza niż mogłoby się wydawać.

„Polecam z całego serducha Interaktywną Akademię PRO Brow. Ogrom wiedzy, która jest niezbędna do wykonywania pięknych naturalnych, idealnie dobranych do konkretnej osoby BRWI. Pani Ekaterina jest mistrzem. Dziękuję za dzielenie się swoją wiedzą.” Aleksandra Budzyńska

Wiedza to oczywiście jest to co najcenniejsze, czym mogę się z wami dzielić. Jednak nawet najcenniejsza wiedza opakowana w zły sposób to wiedza nic nie warta. Dlatego Akademia to nie tylko filmy z materiałem dydaktycznym, ale również notatki do samodzielnego uzupełniania w trakcie lekcji, spotkania webinarowe, na których podsumowujemy kolejne tygodnie i rozwiewamy wszelki nieścisłości. To stały kontakt ze mną na grupie Messenger, gdzie o każdej porze dziewczyny mogą pisać do mnie i do innych dziewczyn z kursu. Wspierać się, motywować, ale przede wszystkim nie bać się pokazywać swoich prac, bo w tych grupach nie ma miejsca na krytykę. Wspólnie analizujemy przypadki i robimy sobie burze mózgów jak najlepiej rozwiązać dany problem i nad czym mogą pracować, żeby jeszcze bardziej się doskonalić.

„ Obejrzane i niczym serial na netfilxie wciągnęło na amen i obiad przypalony, ale lekcja cenna i tempo pracy się zmieni.” Monika Sochalewska

Interaktywna Akademia została stworzona z myślą o was i waszym sukcesie.

Moja wiedza i czas jest dla was, abyście mogły realizować się zawodowo i spełniać się jako stylistki. Bardzo dziękuję wszystkim kursantkom, które do tej pory odbyły szkolenie w Akademii. To była dla mnie ogromna przyjemność móc spędzić z wami te 4 tygodnie. Do zobaczenia!

Kolejna edycja Interaktywnej Akademii PRO Brow rusza już 16 stycznia. Jeżeli nadal wahałaś się czy potrzebne ci kolejne szkolenie ze stylizacji brwi to masz jeszcze chwilę czasu, ale pamiętaj, do Akademii możesz dołączyć do połowy stycznia. Później zamykamy grupę i będziesz musiała czekać na kolejną edycję.

Polecane posty

Brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *