Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy prowadzą Państwo szkolenia stacjonarne, jeżeli tak to gdzie?

  • Szkolenia odbywają się zawsze dwuetapowo. W pierwszym etapie należy przyswoić teorię, która znajduje się na platformie Interaktywnej Akademii PRO Brow, a po przyswojeniu możemy spotkać się na żywo dla odbycia praktyki na modelkach. Praktyka odbywa się w Częstochowie. Są dwie opcje cenowe: wariant prestigę z 4 tygodniowej Akademii w cenie 1390 zł lub szkolenie indywidualne w cenie 1850 zł. O szczegółach szkolenia można przeczytać w zakładce „Szkolenia”

Czy prowadzą Państwo szkolenia z henny pudrowej?

  • Na chwilę obecną nie prowadzimy szkoleń z henny pudrowej. Mamy w ofercie fantastyczny poradnik dla stylistów brwi opisujące niuanse pracy z henną pudrową – „Jak pracować z henną organiczną i nie zwariować”. Omawiamy tam szczegółowo jak przygotować mieszankę, jak przygotować skórę i jakich etapów trzeba przestrzegać dla uzyskania najlepszego efektu.

Czego nauczę się wybierając PRO Brow?

  • W PRO Brow skupiamy się przede wszystkim na naturalnej stylizacji brwi. Uczymy się analizować wzrost włosów, formy zarośnięcia, a dzięki technice Trójzęba można nauczyć się tworzyć brwi dedykowane dla konkretnego klienta na bazie jego anatomicznej brwi. Koloryzując brwi stawiamy na farbę, znajomość kolorymetrii i dobierania mieszanek dla stworzenia idealnie dopasowanych brwi do koloru włosów klientki. Dziki technice Trójzęba i koloryzacji farbą, bez pozostawiania jej na skórze, stylizacja jest trwała, a brwi wydają się na jeszcze gęstsze niż były przed zabiegiem.

Czy prowadzą Państwo szkolenia w innych miastach?

  • Na chwilę obecną nie. Możemy przeprowadzić szkolenie na życzenie klienta o ile uzbiera odpowiednią grupę osób. Jeżeli jesteś zainteresowana to napisz maila z prośbą o szczegółową ofertę: kontakt@probrow.pl
Na pytania dotyczące szkoleń znajdziesz odpowiedzi w zakładce szkolenia