Rzęsy mogą być pięknym dodatkiem. Makijaż może dodać blasku. Ale dopiero odpowiednio podkreślone brwi potrafią zmienić wszystko!

Czym jest Pro Brow?

To odpowiedź na aktywny rozwój dziedziny beauty jakim jest stylizacja brwi. Materiał w tym szkoleniu jest wyselekcjonowany i podzielony tak, aby zaspokoić potrzeby stylistek na każdym etapie rozwoju.

Dlaczego powstało Pro Brow?

Przede wszystkim z potrzeby rozwoju rynku stylizacji brwi, ale i chęci dzielenia się wiedzą. Jeden z moich autorytetów powiedział mi, że z wiedzą jest jak z workiem ziemniaków, jeżeli będziesz na nim siedział i nie będziesz się dzielił to po prostu pod tobą zgnije.

Dlaczego jest to prawdopodobnie najlepsze szkolenie w Polsce?

Ponieważ moim najważniejszym celem jest jakość szkoleń, a nie ich ilość. Rodzaj narzędzia czy wybór produktu do stylizacji jest drugorzędny – najważniejsze są piękne brwi. Dlatego właśnie nie jestem związana z żadną marką sprzedającą produkty do stylizacji brwi – bo to nie na sprzedaży mi najbardziej zależy, ale na tworzeniu i uczeniu innych tworzenia pięknych brwi.

Kto za tym stoi?

Nazywam się Ekaterina Kozlova-Korzeniewska i brwi to moja pasja. Zaczęło się niewinnie od makijażu, a potem zupełnie przypadkowo trafiłam na szkolenie z nitkowania i to właśnie ten kawałek bawełnianego sznurka zmienił moje życie. Stylizacją brwi zajmowałam się jeszcze wtedy gdy na rynku nie było szkoleń z tego zakresu, a swój rozwój zawdzięczam w dużej mierze klientkom i kursantkom, bo to dzięki nim i zadawanym przez nie pytania szukałam odpowiedzi i rozwiązań, których w kraju nie był w stanie mi nikt udzielić. 

Jeden z ważniejszych dla mnie momentów w moim zawodowym życiu były mistrzostwa w 2016 roku kiedy zajętam 5 miejsce i wydawało mi się to porażką. Dziś wiem, że już wtedy byłam w czołówce stylistów brwi, choć nawet nie ukończyłam żadnego szkolenia z tego zakresu. Kolejne lata to ogrom ciężkiej pracy i duża rewolucja w moim życiu osobistym czyli przeprowadzka do Częstochowy. Dla wielu osób wyprowadzka z Warszawy wydawała się dużym krokiem wstecz, ale tak naprawdę zmiana okazała się milowym krokiem w przód. 

Wyprowadzka ze stolicy nie przeszkodziła mi w aktywnym prowadzeniu szkoleń: Warszawa, Wrocław, Łódź, Lublin, kilometry nie miały znaczenia,  kiedy przed oczami miałam cel – własny salon. To właśnie dzięki dziesiątkom szkoleń, które przeprowadziłam w 2017 roku powstało Laboratorium Brwi. 

Na początku 2018 roku z pomocą mojego męża, Kacpra, udało mi się stworzyć pierwsze w Polsce szkolenie z nitkowania online, które pozwoliło wielu stylistkom wprowadzić tą usługę do swojego salonu. W tym samym roku ponownie wzięłam udział w Mistrzostwach w Stylizacji Brwi i to dwa razy, za każdym razem stając na podium. 

W mojej pracy najważniejsze jest rozwiązywanie problemów moich klientek i to właśnie ten cel stał się impulsem do poszerzenia swoich kwalifikacji i pójście o krok dalej. W maju 2018 poleciałam do Moskwy gdzie w Lash&Brow Academy by Levchuk odbyłam intensywne szkolenie z mikropigmentacji manualnej oraz kolorystyki i farbowania Brow Henną. 

To jednak nie koniec – Pro Brow jest moim kolejnym krokiem milowym. I nadal mam poczucie, że to dopiero początek, a ja dopiero się rozpędzam. 

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *