Katalog farb marki BINACIL

19,00

Category:

Jaki kolor wybrać dla tej klientki? A jaki kolor wybrać dla tamtej klientki? To jedne z najczęściej zadawanych pytań na szkoleniach. 

Wybieranie kolorów to jedna z bardziej złożonych rzeczy w pracy stylisty brwi. Trzeba przeanalizować nie tylko kolor włosów klienta, pożądany rezultat, ale przede wszystkim kolor farby, jakiej powinniśmy użyć. 

W pracy z farbami do brwi równie istotny, co proporcje mieszanki i czas ekspozycji, jest również sam kolor tej farby. Bardzo rzadko mamy czas, który można poświęcić na analizowanie ich kolorów.. Dlatego chcąc ułatwić Wam pracę postanowiłam stworzyć kompletne katalogi farb, dzięki którym już nie będziecie musiały poświęcać czasu na ich analizę. 

W katalogu oprócz charakterystyki produktu znajdziecie moje spostrzeżenia z pracy z nią, analizę poszczególnych kolorów z podziałem na procentową zawartość konkretnych kolorów oraz przykładowe użycia ich na modelkach. 

Pamiętaj jednak, że jest to produkt uzupełniający do ebooka „Jak pracować z farbami do brwi i nie zwariować?”. Tutaj możesz kupić poradnik po analizie kolorów farb do brwi:

https://probrow.pl/sklep/?product=ebook-jak-analizowac-kolory-w-farbach-do-brwi

Katalog dotyczy farb marki Binacil. 

UWAGA! Ten produkt to produkt elektroniczny – po zakupie otrzymasz go na swoją skrzynkę mailową. Na pobranie go na swój komputer masz 7 dni, możesz pobrać go 2 razy (2 razy kliknąć w przycisk „Pobierz” lub link do pobrania eBooka).

eBook po zakupie chroniony jest hasłem. DOKŁADNIE PRZECZYTAJ MAILA, którego otrzymasz po zakupie, aby dowiedzieć się, jak otworzyć eBook. W razie gdybyś nie otrzymała maila najpierw sprawdź SPAM. Jeśli nadal nie znajdziesz tam wiadomości skontaktuj się z nami pod adresem ebook@probrow.pl